Prezent doskonały – to zawieszka serce!

Święta już tuż tuż!! A ty wciąż nie masz pomysłu na idealny prezent dla swojej ukochanej? Może warto w tym roku, podarować coś, co przyspieszy bicie jej serca? Nieważne czy jesteście razem już kilka dobrych lat, czy wasz związek dopiero co się zaczął. Zawieszka serce to doskonały podarunek, który wyrazi twoją ponadczasową miłość do ukochanej.

Dlaczego biżuteria?

Pamiętaj, że większość kobiet uwielbia nosić biżuterię, a jeszcze bardziej kocha otrzymywać ją od ukochanego. Jeśli pragniesz podarować szczególną błyskotkę na Święta Bożego Narodzenia, stoisz przed trudnym wyborem, który może przyprawić cię o zawrót głowy. Zacznijmy od tego, że wybór samego kruszcu, kamienia i rodzaju biżuterii, jest naprawdę poważnym wyzwaniem. Srebro, złoto, platyna, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, opale, perły… można tak wymieniać bez końca.

Zawieszka serce

Złota zawieszka serce z cyrkoniami (źródło: Ergold)

Przy wyborze danej biżuterii powinieneś kierować się tym co twoja ukochana ceni i lubi nosić. Jeśli preferuje ozdoby na szyi, warto przemyśleć opcje kupna naszyjnika lub wisiorka na łańcuszku. Jest to prezent, który bez wątpienia zrobi na niej piorunujące wrażenie, a o to przecież chodzi. Dodatkowo możesz pokusić się o samodzielne nałożenie błyskotki na szyję ukochanej, co jeszcze bardziej podkreśli wagę twoich uczuć. Dzięki temu drobnemu gestowi twoja wybranka poczuje się jak prawdziwa diva.

Zawieszka serce nie musi być wielkim diamentem. Nawet w skromniejszej wersji, za to pięknie wykonana, zrobi lepsze wrażenie niż spektakularny wisior. Kupując taką ozdobę, pamiętaj, że ma ona podkreślić piękno szyi i dekoltu twojej ukochanej, a nie przyćmiewać urodę i blask tej partii ciała.

Złoto czy srebro?

Jeśli zdecydowałeś się zakupić zawieszkę serce lub jakikolwiek inny rodzaj biżuterii stoisz przed wyborem pomiędzy złotem a srebrem. Pamiętaj, że najważniejsze to kierować się gustem ukochanej. Złoto jest droższe i oczywiście bardziej luksusowe, ale trudniej dopasować ją do reszty stroju lub jeśli twoja dziewczyna ma większą ilość srebra w swoim kuferku z ozdobami. Srebro może wydawać się mniej spektakularne, jednak łatwiej dopasować je do różnego rodzaju stylizacji. Zawieszka serce w obu wersjach będzie wciąż pięknie prezentować się na szyi ukochanej.