Wybór odpowiednich jeansów dla naszej sylwetki

stos jeansów na półce

Każda z pań, która kiedykolwiek dobierała jeansy dla swojej figury wie, że jest to krótko mówiąc, niełatwe zadanie. Każda kobieta ma swoją własną, całkowicie niepowtarzalną sylwetkę, stąd też w poszukiwaniu tego idealnego fasonu, powinna się ona kierować tym, co chciałaby podkreślić, a co nieco ukryć przed oczami społeczeństwa. Dziś pomożemy Wam w wyborze i przedstawimy kilka najpopularniejszych modeli jeansów, na jakie warto zwrócić uwagę.

Proste nogawki

Spodnie z prostymi nogawkami to zdecydowanie najbezpieczniejsze wyjście i gwarantujemy wam, że nie poczujemy się, że podjęliśmy zły wybór. Ważne jest, tylko aby dobrać je w pasującym nam rozmiarze oraz w kolorze, który dopasujemy do większości stylizacji. Innym czynnikiem do wzięcia pod uwagę jest, chociażby długość nogawek. Najlepiej, aby jej krawędź nie sięgała dalej niż kołnierz naszych butów. Nie chcemy przecież mieć nieestetycznych załamań prawda? Tutaj znajdziesz damskie jeansy Tommyego Hilfigera.

Rozszerzenie

Jeżeli nasza figura przypomina nieco gruszkę, powinnyśmy przychylnym okiem spojrzeć na modele z rozszerzanymi nogawkami. Pomogą nam one w zachowaniu odpowiednich proporcji w naszej sylwetce. Aby dodatkowo pomóc w wizualnym wyszczupleniu naszej sylwetki, możemy połączyć z butami na wysokim obcasie, które tylko wydłużą nasze nogi!

Rurki

Skoro mówiliśmy już o wersji rozszerzonej, to może czas na coś znacznie węższego. Rurki są najczęściej przeznaczone dla pań o szczupłej sylwetce i wysokim wzroście. Głównym trikiem przy ich wybieraniu jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Gdy będą za bardzo opinające, powstaną na nich mało atrakcyjne zagniecenia. Natomiast gdy będą zbyt szerokie, to nie uwydatnimy naszych walorów tak, jak bardzo chcielibyśmy.

Dzwony

Ostatnim z omawianych krojów jeansów będą dzwony. Mimo mijających lat są one nadal w modzie i nie zapowiada się, aby Klientki kiedykolwiek miały z nich zrezygnować. Są one prawdziwym ratunkiem dla kobiet z dużymi biodrami i udami, gdyż niwelują one wszelkie dysproporcje. Jednak szczupłe panie także mogą je nosić! Wystarczy tylko zestawić je z luźną górą, na przykład w postaci koszuli i mamy świetną stylizację na ciepłe dni! Za to jeansy damskie Calvina Kleina znajdziesz na stronie https://www.markoweubrania.com/kategoria/spodnie-jeansy-leginsy-calvin-klein

Podsumowanie

Wybór spodni nigdy nie jest prostym zadaniem. Kluczem do powodzenia jest znanie swojej sylwetki: jej zalet i wad, a dopiero następnie dopasowanie fasonu do niej. Jeansy prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody, więc czemu by nie sprawić, że dzięki naszej wiedzy ich zakup będzie banalnie prosty? Czas na znalezienie własnej indywidualnej preferencji!